Resultater Åstjern apportprøve 5.juni 2017

Premieliste UK Åstjern 5.juni 2017

Premieliste AK Åstjern 5.juni 2017


Norsk Münsterländer Klubb
Åstjern 5.6.2017
Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie
UK1 NO54880/15 KM – Donna
(Himmelhøgda’s Laika / Godlynnas Bonso)
Degen, Martin
Degen, Martin
UK1 NO43572/16 KM – Qm B-Zorro Av Bokkedal’n
(Quorum’s Menta / Gråsidingens Zigzag)
Nielsen, Morten
Nielsen, Morten
UK1 SE54151/2015 KM – Skrämmens D-Dixie
(Prästgårdens B-Tyra / Xito Vom Eulenfelsen)
Leidland, Terje
Leidland, Terje
UK1 NO53849/15 GM – Gera Des Grandes Vorachyres
(Era Des Grandes Vorachyres / Chico Vom Böinghook)
Bakke, Christian
Bakke, Christian
UK1 SE16714/2016 KM – Fugleskogen’s Dhl-Assi
(C-hanna / Godjentas A Lucas)
Berge, Pål Ingolv
Eva Kulstadvik
UK1 SE13577/2016 KV – Aphhäxans Berlins Remo
(Funäfjällens Sälka / Fjäderfinnarens Blues)
Alstadvold, Jon Inge
Ottosen Lisbet
UK1 NO43865/16 SV – Sølenriket’s A- Karma
(Landinarnas Queen / HAVHEIMS Første Vorsteher.)
Sve, Geir
Sve, Geir
UK1 NO38630/16 KM – Abi av Tabberas
(Bergtuns Cleopatra / Rico)
Kjøpsnes, Geir
Rannveig Kjøpsnes
UK1 DK11927/2015 GM – Sussi
(Cille / Arven von Königsdamm)
Ødegaard, Ellen Ohlsson
Ødegaard, Ellen Ohlsson
UK1 SE48152/2016 U – Shadowfields Dyani
(Shadowfields Shima / Hungaricum Dukat Dugo)
Tennung, Lilian Margareth
Tennung, Lilian Margareth
UK1 NO53846/15 GM – Gimmik Des Grandes Vorachyres
(Era Des Grandes Vorachyres / Chico Vom Böinghook)
Larsen, Bjørn Egil
Larsen, Bjørn Egil

 

Kl Regnr Rase – Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/Fører Premie
AK1 NO41040/13 SV – Rusken
(Nellie / Stakkhaugen’s Faio)
Strand, Lars
Strand, Lars
AK1 21849/08 WK – Aura Lunar Ignaheim
(Sundownkola Katie / Sølvhaven’s Atlas Millennium)
Wikstrøm, Trude
Wikstrøm, Trude
AK1 NO38771/14 KM – Bergtuns D-Cuba
(Cara / Rico)
Balke, Hilde
Balke, Hilde
AK1 KCAR02404301 U – Roughshoot I’m On Fire
(Roughshoot Calypso / Hanafor The Xecutioner)
Jerve, Sissel
Jerve, Sissel
AK1 NO44721/14 KV – Kaiser
(Ulvesvollens Ftf Ylva / Haugtun’s Ffb Shock)
Ottesen, Lisbet
Geir Sve
AK1 20302/08 IS – Kastellhagen’s Artemis Ilva
(Guri Malla’s Emilie / Ibber)
Skjelkvåle, Anne P./Kjørren, Eldri
Kjørren, Eldri Skjelkvåle
AK1 NO43102/12 SV – Speldraget’s F Golddigger
(Speldraget’s B-dee-dee / Munkefjellets Mjølner)
Schulze, Randi
Schulze, Randi
AK1 09474/07 SV – Gressfjellets Quick Step
(Gressfjellets Ninja / Rondeslottet Kf Quick Silver)
Schulze, Randi
Schulze, Randi
AK1 SE23935/2013 KM – Fugleskogen’s Jax
(Bergtuns A-kira / Prästgårdens B-lyng-hauk)
Tamlag, John-Gunnar
Tamlag, John-Gunnar
AK1 SE38745/2013 SV – Landinarnas R-trygve
(Landinarnas Jana / Stormkullens Bäste-bork)
Mong, Vidar
Ida Sollie
AK1 NO38928/13 KM – Ospekollens A-Jessi
(Bergtuns Cora / Stormfjellet’s Sarek)
Holmen, Ingunn
Holmen, Ingunn
AK1 SE20656/2013 GM – Vassfjärden’s Frick
(Vassfjärden’s Bonni / Joda Aus Der Stockmannsmuhle)
Westby, Elisabeth
Westby, Elisabeth
AK1 NO41406/15 KM – Ospekollens Bellmann Berzerk
(Bergtuns Cora / Gråsidingens Xenofon)
Løvstad, Jonny
Løvstad, Jonny
AK1 NO38765/14 KM – Bergtuns Darco
(Cara / Rico)
Hammerstad, Thomas
Hammerstad, Thomas
AK1 VDH/KLMZB14-0110 KM – Bele Vom Fleckenbühler Land
(Aimy Vom Fleckenbühler Land / Andy Andelsku Hrad)
Alvegg, Frank
Alvegg, Frank
AK1 DK17430/2013 KM – Trehøjens B-ronda
(Hedeskov’s Mettevons / Rogstabergets Jackson Browne)
Kjøbsnes, Geir
Kjøbsnes, Geir
AK1 NO41410/15 KM – Ospekollens Beliebte Frida
(Bergtuns Cora / Gråsidingens Xenofon)
Hovland, Stig
Hovland, Stig
AK1 SE19389/2011 GM – Vassfjärden’s Danja
(Vassfjärdens Aja / Xocco Vom Wiesengrund)
Evensen, Ernst Halvar
Evensen, Ernst Halvar
AK1 NO46917/10 KV – Haugtun’s Ffb Shock
(Haugtun’s Dpb Fri / Fjäderfinnarens Blues)
Ottesen, Lisbet
Ottesen, Lisbet
AK1 NO38255/13 KV – Joker
(Ulvesvollens Ftf Ylva / Aron)
Alstadvold, Jon Inge
Lisbeth Ottesen
AK1 SE23936/2013 KM – Fugleskogen’s Dina
(Bergtuns A-kira / Prästgårdens B-lyng-hauk)
Gundersen, John Petter
Gundersen, John-Petter
AK1 NO42735/12 KV – Tiurjegerns Turbo Pippi
(Tierbua’s Enya / Irgas)
Andersen, Tommy
Andersen, Tommy
AK1 SE23966/2015 KM – Skogslandets B Nova
(Järpmyren´s Donna Adelinn / Arko Vom Eichwald)
Eriksen, Bjørn Roar
Eriksen, Bjørn Roar
AK1 NO40149/11 KM – Vindfinn Abh Auris
(Blink / Fuglevang’s Hector)
Houge, Gidske
Houge, Gidske